(021) 881 080

Unutarnji ustroj

Obratite nam se s povjerenjem!

Ravnateljica

Jasna Jakus, dipl.pravnica

tel/fax: 021/797-386
jasna.jakus@socskrb.hr
css-trogir@socskrb.hr
korisnik083@socskrb.hr

Stručna cjelina za novčane naknade

Irena Andrić, dipl.soc.radnica -na porodiljnom dopustu

tel: 021/881-988
irena.andric@socskrb.hr

Mirko Mamut, mag.soc.rada -na zamjeni

tel: 021/797-333
mirko.mamut@socskrb.hr

Ivan Erceg, mag.iur.

tel: 021/797-386
ivan.erceg@socskrb.hr

Stručna cjelina za odrasle osobe

Valentina Španić, dipl.soc.radnica

tel: 021 881 988
valentina.spanic@socskrb.hr

Nada Barada, soc.radnica

tel: 021 797 333
nada.barada@socskrb.hr

Davorka Rožić, dipl.soc.radnica

tel: 021 881 988
davorka.rozic@socskrb.hr

Ivanka Mladar, dipl.pravnica

tel: 021 349 901
ivanka.mladar@socskrb.hr

Marina Baras, mag.iur. -na zamjeni

tel: 021 349 901
marina.baras@socskrb.hr

Stručna cjelina za djecu, mlade i obitelj

Jurjana Jelčić, mag.soc.politike

tel:021 881 080
jurjana.jelcic@socskrb.hr

Edina Košta, prof.psihologije

tel: 021 881 080
edina.kosta@socskrb.hr

Alenka Guina, dipl.soc.ped.

tel: 021 881 080
alenka.guina@socskrb.hr

Katarina Katić, mag.iur.

tel: 021 881 080
email: katarina.katic@socskrb.hr

Stručna cjelina za udomiteljstvo

Edina Košta, prof.psihologije

tel: 021 881 080
edina.kosta@socskrb.hr

Katarina Katić, mag.iur.

tel: 021 881 080
katarina.katic@socskrb.hr

Računovodstvo

Milivoj Vranješ, mag.oec.

Voditelj

tel/fax: 021 881 080
korisnik083@socskrb.hr milivoj.vranjes@socskrb.hr

Milka Pavković

Likvidator-blagajnik

tel/fax: 021/881-080
milka.pavkovic@socskrb.hr

Pisarnica - protokol

Fani Kuzmanić

tel: 021 349 901
fani.kuzmanic@socskrb.hr

Radno vrijeme centra

od 07.00 do 15.00 sati

Stanka za odmor

od 11.00 do 11.30 sati

Prijem stranaka

Ponedjeljak, četvrtak i petak: od 8 do 11.00 sati
Utorak: od 8 do 11 sati i 12 do 14 sati
Srijedom ne radimo sa strankama.
Rad na terenu: svaki radni dan.

Dežurstvo

U slučaju kada je ugrožena sigurnost korisnika socijalne usluge se osiguravaju i izvan radnog vremena Centra.

Centar za socijalnu skrb Trogir ima organizirano dežurstvo stručnog radnika koji izvan našeg radnog vremena, isključivo na poziv policije, sudjeluje u žurnim postupcima zaštite dobrobiti posebno osjetljivih korisnika.

 

 

Pravila privatnosti
Postavke kolačića možete podesiti u svojem internetskom pregledniku. Više o kolačićima i načinu kako ih koristimo te načinu kako ih onemogućiti pročitajte ovdje.
Youtube
Pristanak za pregled sadržaja - Youtube
Vimeo
Pristanak za pregled sadržaja - Vimeo
Google Maps
Pristanak za pregled sadržaja - Google
Spotify
Pristanak za pregled sadržaja - Spotify
Sound Cloud
Pristanak za pregled sadržaja - Sound
Skip to content